Duben 2017

News of the Week #3

19. dubna 2017 v 20:36 | Lucka |  Deníček
Zdravím vás, zlatíčka! :)

Chci se omluvit za to, že jsem dlouho nic nepřidala, ale měla jsem toho trochu hodně. Začala mi brigáda na zmrzlině, takže od pondělí do pátku makám od rána do večera, k tomu mám o víkendech jednou za čtrnáct dní ještě brigádu v restauraci od rána do večera a abych toho náhodou neměla málo, tak brigádničím v baru o volných víkendech po večerech až do ranních hodin. Popravdě jsem si toho asi nabrala víc, než jsem schopná zvládnout, takže když dorazím domů, na psaní nemám úplně náladu, což určitě sami kolikrát znáte.

Abych shrnula události posledních dní, tak celé Velikonoce se u mě táhly v zajímavém duchu, víceméně to byla jedna velká párty ve stylu, jaký jsem už dlouho nezažila. Začala jsem ve čtvrtek, když jsem po celodenní šichtě na zmrzlině vyrazila s kamarádkou a kamarádem do kina na nové Rychle a zběsile 8. To vám byla pecka! Všichni jsme byli nadšení, což jsme rozebrali ještě nad půllitrem zeleného piva (když byl ten zelený čtvrtek) a nějak jsme se v baru zasekli, protože domů jsem se dostala ve dvě ráno.

Výsledek obrázku pro zelené pivosex and the city, celebrate, and drink imagepink, drink, and sunglasses image

Má cenu jít na vejšku?

9. dubna 2017 v 12:10 | Lucka |  Nápady
Tak jsem tu s druhým článkem do rubriky Nápady, který jsem napsala na Vámi zadané téma. Konkrétně za nápad děkuji blogerce Ronnie Sparks. Zadané téma bylo Má cenu jít na vejšku? a já se pokusím ho držet, co jen to půjde. Berte to také tak, že jde o moje osobní vyjádření na základě osobní zkušenosti a názorů, tudíž je jasné, že názory dalších lidí se mohou a určitě i budou lišit.

study, school, and motivation imagegalaxy, cup, and coffee imagestudy, school, and book image

Prsten pana Nibelunga

7. dubna 2017 v 15:11 | Lucka |  Deníček
Zdravím, zlatíčka. :)

Tenhle týden mám trošku rozlítaný a nestíhám na blog přidávat, ale určitě to po víkendu napravím. Třeba včera jsem byla s kamarádkami na divadelním vystoupení Prsten pana Nibelunga, o jehož průběh se s Vámi chci dnes podělit.

Výsledek obrázku pro prsten pana nibelunga
(Zdroj fotografií: divadlo Semafor)

1# 6 likings of March

2. dubna 2017 v 20:03 | Lucka |  Projekty
Jsem tu s prvním článkem k projektu 9 likings of Month, kdy prvním měsícem máme březen. A protože je začátek dubna, přicházím se shrnutím toho, co mě v březnu zaujalo a co mi udělalo nějakým způsobem radost.

1. Beauty and the Beast
art, beauty and the beast, and disney image

Krásná pohádka a srdeční záležitost, která určitě nezklame žádného milovníka tohoto žánru. Nejenže film jako takový nese tu správnou pohádkovou atmosféru od Disney, ale i každý dospělý si tam najde kousek pro sebe, svým způsobem bych Krásku a zvíře klidně přiřadila i ke komediím, protože my se smáli od začátku do konce. :)

2. Sluchátka ve tvaru cukroví
Sluchátka ve tvaru cukroví

Na tyhle sluchátka jsem narazila při cestě do Prahy, kdy jsme se stavili na Černém mostě, konkrétně v obchodu Sinsay. Zamilovala jsem se do nich na první pohled, v uších netlačí, a ačkoli zvuk by mohl být trošku kvalitnější, tak za stovku jsou prostě super. :)

3. Peněženka
Peněženka

Při již zmíněných nákupech jsem si vybrala i peněženku, kterou jsem už nutně potřebovala, opět je z obchodu Sinsay a já jsem s ní nadmíru spokojená, má dostatek úložného prostoru na nejrůznější kartičky, přihrádku na drobné mince a zároveň je dost dlouhá, aby se v ní papírovky nemačkaly.

4. Dortík, prosím!
Fotka uživatele Jiřina Bláhová.

Protože při procházení nákupáku řádně vyhládne, musela jsem se se sestřenkou posilnit! Můžu říct, že lepší zákusek jsem v cukrárně asi neměla, sestřenka měla s ořechy, já s čokoládou a pomerančem, slast pro moje chuťové buňky! :)

5. Pekař
Výsledek obrázku pro pekař

Protože v Kolíně měl koncert písničkář Pekař z mého rodného města, kterého hrozně ráda poslouchám, tak jsem si udělala radost a koupila jsem si tam jednu kšiltovku na památku, v létě ji určitě užiju...

6. Nové nehtíky


Jako každý měsíc jsem si zašla do města na nehty. Poslední dobou jsem většinou volila lak, ale vadí mi, jak jsou u nehtů potom vidět hodně odrosty, proto jsem po dlouhé době zvolila třpytky rozetřené do ztracena. Vybrala jsem si veselé barvičky, myslím, že tak úplně vítám jaro. :)

A co vy a váš měsíc březen? :)

Vaše Lucka