Who am I?

13. března 2017 v 15:49 | Lucka |  O admince
Zdravím Vás, zlatíčka! :)

I když nejsem člověk, co by o sobě nějak extra rozprávěl (ironie u někoho, kdo má autorský blog), tak si uvědomuji, že první článek blogu by asi měl říct něco málo o mně. Takže když už jsem v tom, kde bych asi tak měla začít? Nejzákladnější otázkou asi bude, kdo jsem já, co? Věřím, že spoustě z vás při zaslechnutí téhle věty vytane na mysli vzpomínka na legendární Superdrbnu, která tvrdila, že se to nikdy nedozvíte (velký prd).
Jenže já mám do Gossip Girl daleko asi tak jako dnešní zamračené počasí do léta. Takže abych se vrátila k původní otázce, kdo jsem já, odpověď je zde. Jsem Lucie, i když nejradši mám oslovení Lucka, z malé vesnice poblíž Kutné Hory. Do léta je mi krásných 22 let a v současné době studuji VŠPJ v Jihlavě, konkrétně obor Cestovní ruch. I když moje studium už je teď spíše formalita, protože všechny předměty mám úspěšně složené a čekám už jen na státnice, které se mi na poprvé nepodařilo složit - tréma zkrátka dělá divy a když jste k tomu navíc ještě docela zatvrzelý prokrastinátor, tak se nic moc jiného ani nedalo čekat, že.

Blog nemám poprvé, pár už jsem jich měla, ale zmiňovat blogy, které byly o tom, jak jsem milovala různé seriály jako TVD nebo Čarodějky, to asi ani nemá cenu, protože žádný z nich neměl tu správnou váhu. Na druhou stranu bych ráda zmínila svůj poslední blog, který už je v dnešní době nepoužívaný, ale myslím, že to byl můj skutečně první blog, na kterém jsem dokázala psát opravdu za sebe, své názory a myšlenky.

Takže ať už vás moje částečné představení zaujalo či ne, chtěla bych na závěr říct, že tento blog bude autorského zaměření. Hodlám sem psát své myšlenky, nápady, zážitky z běžného života, ale zároveň tu bude vítaný každý, kdo má rád knížky, příběhy, dobré filmy, populární seriály nebo hudbu - pokud máte i jen část z toho rádi, pak si budeme určitě rozumět.

Přeji Vám všem krásný zbytek dne!

Vaše Lucka

P.S.: Současný design jsem našla volně ke stažení, proto pokud někdo umí laye vyrábět nebo zná někoho, kdo se tím zabývá a má čas, budu moc ráda za informace. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 13. března 2017 v 15:57 | Reagovat

Přeji hodně štěstí s blogem :-)

2 Magicmax Magicmax | Web | 13. března 2017 v 16:08 | Reagovat

Jihlava je prima město. :) Nejí se tam hlava? Že ne?
Gossing Girls jje super. :) Nedivím se že si fanoušek. :)
Přeju ti taky krásný zbytek dne. Magicmax :)

3 Magicmax Magicmax | Web | 13. března 2017 v 17:00 | Reagovat

llllllllllllllllllllllllllllllllllll http://nd06.jxs.cz/711/547/dcaf86b422_104034341_o2.png :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama