News of the Week #2

27. března 2017 v 22:07 | Lucka |  Deníček
Zdravím, zlatíčka. :)

Tak máme tu druhý týden existence tohoto blogu a s ním přichází i druhé shrnutí. Abych se přiznala, moc se toho v týdnu neudálo. Největší změna uplynulého týdne je asi to, že jsem si přebarvila vlasy. Z tmavé jsem přešla do světlejší barvy. Původně jsem chtěla na blond, ale protože jsem měla vlasy několikrát barvené a přírodně je mám tmavě hnědé, tak se žádný takový zázrak napoprvé nemohl povést, tudíž jsem momentálně zrzka. :)

Zbytek týdne jsem se tak nějak flákala od ničeho k ničemu. Příjemné oživení týdne byl pátek, protože jsem se vydala se sestřenkou a jejím přítelem do Prahy. Původně jsme jeli shánět kostým na sobotní maškarní ples, ale co by to bylo za návštěvu Prahy, kdybychom se nezastavili v nákupáku, že jo? :D Takže jsme zakotvili na Černém mostě, dali jsme si dlabanec a zatímco se Matěj díval na film v kině, já a sestřenka jsme vyrazily po nákupech. Dokonce jsem si odnesla pár blbůstek - novou peněženku, sluchátka tvaru koblížků, gumičky, čelenku a náušnice, do kterých jsem blázen.

(Omluvte kvalitu fotek, fotila jsem to kamarádce večer v půl desáté po příjezdu a byla jsem líná přefotit věcičky znovu.)

Sobota byla parádní, ani ne tak přes den, kdy se toho moc nedělo, jako večer, kdy jsme vyrazili s partičkou na ples. Můžu vám říct, že jako zakončení sezóny to byla opravdu příjemná tečka. (Pokud vynechám skutečnost, že tam byl i můj bývalý přítel...) A nakonec neděle, kdy jsem se vyrazila podívat za dvouměsíčním drobečkem od kamaráda. Miminka jsou prostě boží, co si budeme povídat. Mimo jiné musím poděkovat, za minulý týden sem zabloudilo 164 lidiček, jste zlatí!

A jak jste se měli vy? :)

Vaše Lucka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tento blog?

Ano
Ne
Zatím nevím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama