News of the Week #1

19. března 2017 v 18:59 | Lucka |  Deníček
Krásný podvečer, zlatíčka. :-)

Abych se přiznala, tenhle článek píšu docela unavená, ačkoli ještě není ani sedm večer, ale víkend byl náročný a jak jsem se teď zastavila a sedla si, padá na mě trošku spánek, tak pokud občas něco nebude dávat smysl, omluvte mě. :-D

disney, beauty and the beast, and belle imagequote imagecoffee, coffee art, and etsy imageKdyž jsem si dnes otevřela blog, byla jsem hrozně mile překvapená, že ač ho užívám jen chvíli, čekalo tu na mě hned několik komentářů, které mě moc potěšily, protože to nebylo jen pozvání na něčí blog, ale především reakce na něco, co jsem napsala, taková odpověď je pro mě největší odměna, za což Vám tu veřejně musím poděkovat. A k tomu se váže hned druhý bod, kdy musím poděkovat, a to je překročení magické hranice prvních 100 návštěvníků blogu, takže ještě jednou Vám děkuji!

Podstatou deníčku je asi osvětlit něco z mého prostého života. Takže kromě toho, že studuji (momentálně se válím doma a čekám na státnice), tak ještě každé úterý doučuji angličtinu. Není to žádná složitá věda, protože objekt mého doučování je holčička ve 4. třídě základní školy, ale je milé vidět, když dojde k nějakému pokroku a vy víte, že na tom máte zásluhu. :)

Další moje neřest, kterou už brzy určitě objevíte, je to, že se mi často slívají dny a události do sebe... Takže zpětně si prd pamatuju, ale jsem si celkem jistá, že ve středu jsem dělala generální úklid bytu, což je vám tedy, velebnosti, hnus. Na druhou stranu mám zase na chvilku pokoj a mamka nebude remcat. Oproti středě byl čtvrtek výrazně veselejší, celý den jsem totiž strávila s dvojčaty od sestřenky, jsou to tříletí prckové a srandy si s nimi jeden užije, to vám řeknu.

dance, beach, and sunset imagefriends, strangers, and quote imageschool, fuck, and shit image

Kromě stavění domečků pro skřítky a dělání báboviček na písku jsem si večer domluvila véču a drink s kamarádkou, kterou znám už od školky a protože jsme dorazily domů po půlnoci v mírně povznesené náladě, byla to paráda. V poslední době pořád někde slídím, pátek musel ale být výjimka z pravidla, protože mě čekal pracovní víkend v restauraci, kde brigádničím jako servírka. Takže abych v sobotu vstala a byla trošku připravená na celý den, protože restaurace byla celá rezervovaná pro soukromou akci, musela jsem popíjení a zábavu oželet a jen jsem navštívila kino, o čemž si můžete přečíst zde. V sobotu jsem si ale vše vynahradila. Hned po jedenácti hodinové šichtě v restauraci jsem se domů letěla převléknout a trochu zkulturnit a vyrazila jsem na zábavu u nás ve vesnici s kamarádkou a můžu říct, že to byla pecka. Přišla jsem tam sice v půl jedenácté, takže ostatní už byli trošku veselejší, ale člověk se aspoň nenudil.

A ačkoli mě v restauraci z běhání po place už bolely nohy, při tancování mě to přešlo natolik, že jsem vydržela řádit do třech ráno. Tancovali jsme všichni dokonce tak moc, že jsem za celý zbytek večera stihla vypít jen dva vinné střiky, takže jsem dnes do práce dorazila v naprosto střízlivém stavu, ačkoli jsem odpoledne už cítila únavu. Ráno ne, to jsem si totiž dala svůj věrný kafáček (500ml hrneček) a aby to nebylo málo, lokla jsem si skleničky Coly, no co vám budu povídat, měla jsem energie na rozdávání.

A tak tu teď sedím, s mírným úsměvem na rtech vypisuji události uplynulého týdne, a ačkoli se může zdát, že se nic výjimečného nedělo, přinesl mi spoustu pozitivních zážitků. Od setkání s přáteli a rodinou přes zajímavé pracovní zkušenosti, kdy jsem si vyzkoušela, co se všechno zvládnu. Tak a teď si asi pustím nějaký zajímavý film, nějaké nápady?

A jaký byl Váš týden? Pracovní či volný, podělte se o svoje zážitky. :-)

Vaše Lucka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama