6 likings of month

13. března 2017 v 18:00 | Lucka |  Projekty
Zdravím, zlatíčka. :)

Abych tak nějak blog začala, rozhodla jsem se rozjet první takový projekt, který bych chtěla dlouhodobě udržovat. Jak už samotný název napovídá, projekt se bude týkat věcí, které se mi v daném měsíci zalíbily natolik, aby mi uvízly v paměti. Konkrétně jsem se rozhodla následovat švédskou blogerku Zerudu, která si vybrala číslo 6, ale pokud chcete tento projekt rozjet, můžete si vybrat i jiné číslo, které se vám bude líbit.

light, love, and Dream imagebeach, summer, and tent imagetattoo, change, and tumblr image


Upřímně, už se nemůžu dočkat, až bude konec měsíce, abych svých zamilovaných 6 tohoto měsíce přidala, bude to těžká volba, protože minimálně filmy v tomto měsíci, na které chci jít do kina, budou zabírat velkou část, alespoň si to myslím podle toho, jak natěšená do kina jsem. Na druhou stranu, vždy se najde něco, co dokáže i zážitek z kina přebít.

Co vy, máte už teď představu, jestli byste dali dohromady 6 zamilovaných věcí tohoto měsíce? A pokud ano, co by to bylo? :)

Vaše Lucka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 14. března 2017 v 11:20 | Reagovat

Obdivuju tě v tom že do toho jdeš. :) Já bych se do projektu asi nepustil. :) Je hezké že máš tak velký přehled a rozhodla ses inspirovat bloggerkou až ze Švédska. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama